Nõustajad

KÕIK NÕUSTAJAD

Kristiina Salong
1995 lõpetasin TLÜ sotsiaaltöö eriala (I lend), 2000-2005 olin sotsiaaltöötaja (esimene) SA Tallinna Lastehaiglas.
2003 kaitsesin magistritöö teemal ,,Sotsiaaltöötaja lastehaiglas- madala sünnikaaluga lapse ema psühhosotsiaalse toetamise võimalusi”.
2005 liitusin MTÜ Caritas Eesti projektiga ,,Väikesed emad” (alaealiselt rasedaks jäänud või sünnitanud tüdrukud lastega), mis viis Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumisse ,,emade klassi“ loomiseni, kus tegutsen tänaseni.
2011 alustasin Institut für Haptische Gestaltbildung- Nord väljaõppekoolitusega- gestaltteraapia meetod “Arbeit am Tonfeld”ehk “töö saviväljal” ehk saviteraapia.
Olen lõpetanud raseduskriisi nõustamise täiendkoolituse ja olen olemas naistele ja nende pereliikmetele Tallinna Lastehaiglas.

Kõigetähtsam on silmale nähtamatu. Aeg, mis sa oma roosi peale kulutasid, tegi sinu roosi nii tähtsaks. Sa vastutad alati kõige eest, mis sa taltsutanud oled. Sa vastutad oma roosi eest… Ma vastutan oma roosi eest…. A. de Saint-Exupery

Marje Pukk
Õppisin Tallinna Pedagoogilises Instituudis eesti keele ja kirjanduse õpetajaks. Psühholoogilise nõustaja kutseoskused omandasin Professionaalse Psühholoogia Erakoolis (1997 – 2001). Sellest ajast alates praktiseerin psühholoogilise nõustajana. Raseduskriisi nõustamise projekti ja koolitusega liitusin 2007.a. Läbisin raseduskriisinõustajate I täiendkoolituse Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis .
Olen täiendamas oma nõustamisoskusi Erakoolis Terviklik Mina hüpnoteraapia ja transpersonaalse psühholoogia alal. Õpin traumateraapiat EMDR ( Eye Movement Desensitization and Reprocessing) terapeudiväljaõppes. Nõustan naisi ja nende pereliikmeid Rapla Maakonnahaigla Naistenõuandlas ja Ida-Tallinna Keskhaigla Naistenõuandlas. Olen ema ja vanaema.
Kontaktandmed: marje@rasedus.ee , 55522594

Kaidi Tehva (Ilvik)
Olen lõpetanud 2006.a ämmaemanda eriala, peale seda tundsin suurt huvi raseduskriisi nõustajate täiendkoolituse vastu ja lõpetasin selle 2008.a jaanuaris. Mul on mitmekülgne erialane töökogemus nii Eestis kui Inglismaal, kuulun ka Eesti Ämmaemandate Ühingusse. Tegutsen SA Väärtustades Elu e-nõustajana ning nõustan ka telefoni ja skype teel.
Individuaalse nõustamise võimalust pakun hetkel Võru haiglas. Osalesin Eesti Ämmaemandate Ühingu 2013.a projekti raames koolitusel“Tugivõrgustiku loomine teismelistele emadele” ja läbisin koos partneriga PREP paarisuhtekoolituse jaanuaris 2014. Juulis 2015 lõpetasin Tallinna Ülikooli täiendkoolituse ,,Praktiline kunstiteraapia” ning hetkel olen Inglismaal end täiendamas ja omandamas töö kõrvalt life coaching sertifikaati. Olen abielus, mul on neli last, kolm poega ja tütar.
Minu kontakt: kaidi@rasedus.ee

Oma elus ja inimestega töötades lähtun põhimõttest:,,Pane killuke oma südant kõigesse, mida teed ja anna osa oma headusest igale inimesele, keda oma teel kohtad..”

Kristi Kuura
1996. aastal lõpetasin Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna, maalikunsti eriala. Nõustaja ettevalmistuse ja kutseoskused sain Professionaalse Psühholoogia Erakoolist. Olen täiendanud end Tallinna Ülikooli magistrantuuris organisatsiooni psühholoogia alal. Sügavamat huvi tunnen psühhoanalüütilise psühhoteraapia ja loovteraapiate vastu.
Jätkan õpinguid psühhoanalüütilise psühhoteraapia väljaõppes ja olen seotud raseduskriisi nõustajate täiendkoolituse korraldusega.
Erialaselt praktiseerin nõustajana alates 2000-ndast aastast. Nõustan naisi ja nende pereliikmeid Ida-Tallinna Keskhaigla naistenõuandlas, Tõnismäe polikliinik (Hariduse 6)

Küllike Lillestik
Olen lõpetanud Audentese Ülikoolis psühholoogia magistrantuuri nõustamise eriala ja läbinud Tallinna Psühhodraama Koolis 3,5 aastase psühhodraama grupiteraapia rakendaja õppe ja psühhodraama lavastaja õppe, omandades grupiterapeudi kutse. Olen lõpetanud raseduskriisi nõustamise täiendkoolituse. Õpin Tartus pereterapeudiks. Olen abielus ning väikese poja Pärteli ja tütre Merike ema.

Katrin Roosileht
Olen õppinud kolm aastat Tartu Ülikoolis psühholoogia erialal ning hetkel viibin akadeemilisel puhkusel kahe väikse tütrega kodus. 2007 lõpetasin Tallinna Psühhodraama Koolis psühhodraama rakendaja õppe. Jätkan samas õpinguid psühhodraama lavastaja koolitusel. 2006-2007 osalesin Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis raseduskriisi nõustajate täiendkoolitusel. Praegu olen avastamas enda jaoks loovusteraapia valdkonda.

Kairi Tozen-Pütsepp
Olen abielus, 5 lapse ema. Õpin Tartu Ülikoolis psühholoogiat.  Omandanud raseduskriisi nõustaja eriala ja töötanud  Pelgulinna Sünnitusmajas Tallinnas ja Amae Pereabikeskuses Viimsis. Mulle meeldivad inimesed minu ümber, elus üle kõige armastan oma peret ja head seltskonda.

Triinu Luiga
Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia eriala 4-aastase bakalaureuse õppe 2005.nda aasta kevadel. Lisaks olen lõpetanud raseduskriisi nõustajate täiendkoolituse 2010.ndal aasta kevadel. Alates 2005.nda aasta sügisest töötan Jüri Gümnaasiumis koolipsühholoogina. Eelnevalt olen töötanud Tallinna Laste Turvakeskuses algselt turvakodus ja hiljem psühholoogina alaealiste sõltlastega.

Margit Emberg
Olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis psühholoogia eriala ja hetkel õpin Tallinna Ülikoolis psühholoogiat doktorantuuris. Olen läbinud raseduskriisi nõustajate täiendkoolituse Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ja 2015.a alustasin ka kognitiiv-käitumusliku teraapia 2-aastasel põhikursusel. Hetkel vastan Sinu kirjadele e-nõustajana ja töötan raseduskriisi nõustajana Pelgulinna Sünnitusmajas, Tallinna Raseduskriisikeskuses ja Rakvere Haiglas.
Minu kontaktandmed: margite@rasedus.ee, telefonil 5253038
Sa ei ole mures üksi!