Tallinna Raseduskriisikeskus

Tallinna Raseduskriisikeskus asub aadressil Weizenbergi 6.
Nõustamisaja kokkuleppimiseks võta ühendust sobiva nõustajaga.

Info telefonil 800 2008, 52 53038 või info@rasedus.ee

Tallinna Raseduskriisikeskuses nõustavad:

eesti keeles
Katrin Roosileht, tel 555 22584, katrin@rasedus.ee
Heli Rand, tel 51 47455, heli@rasedus.ee
Margit Emberg, 52 53038, margite@rasedus.ee (hetkel lapsehoolduspuhkusel)

vene keeles
Olesja Zinenko, tel 555 70191, olesja11@rasedus.ee

eesti ja vene keeles
Kairi Tozen-Pütsepp, 56 649571, kairi@rasedus.ee

Raseduskriisi nõustamisele tulemiseks küsi saatekiri oma günekoloogilt, ämmaemandalt või perearstilt.
Raseduskriisi nõustamine saatekirjaga on tasuta.