E-nõustamine

Raseduskriisi E-nõustamine

Sellel lehel saad kirjutada kirja või esitada küsimusi nii rasedusaegset ja sünnitusjärgse perioodi (sh lapse kaotus, raseduse katkemine/katkestamine, muutus meeleolus, ärevus, hirmud jm. ), kuid ka viljaturavi perioodi, lähedaste suhete ja paljude teiste sind huvitavate teemade või probleemide kohta. E-kirja teel pakub raseduskriisi nõustaja esmast lühiajalist nõustamist. Sõltuvalt probleemist või ka pikema nõustamisvajaduse ilmnemisel soovitame tulla saatekirjaga raseduskriisi nõustamisele. Püüame Sulle vastata nädala jooksul.

Lisaks on Sul võimalus kirja teel registreerida individuaalsele raseduskriisi nõustamisele üle Eesti. Nõustamine on tasuta tervishoiu töötaja suunamiskirja alusel raseduse ajal ja kuni 12 kuud peale sünnitust. Saatekirja olemasolul tasub nõustamise eest Eesti Tervisekassa. Saatekiri küsi oma naistearstilt, ämmaemandalt, perearstilt vm. tervishoiuspetsialistilt. Saatekirja olemasolul võib raseduskriisi nõustamine toimuda ka kaugnõustamisena (nt telefoni teel, videovahendusel või e-nõustamisena).

Saatekirjata raseduskriisi kaugnõustamist (sh e-nõustamist www.rasedus.ee kaudu ja raseduskriisi nõustamistelefoni 8002008) rahastas aastatel 2020-2022 Sotsiaalministeerium riigile strateegilise partnerluse projekti “Laste ja perede heaolu tagavate teenuste koostööpakkumine” raames.

 

NB! Palun sisesta  õige meiliaadress, et meie vastus jõuaks Sinuni!

Kirja saatmine