Nõustajad

KÕIK NÕUSTAJAD

Raseduskriisi nõustajad:

Margit Emberg – psühholoog, raseduskriisi nõustaja – omab raseduskriisi nõustaja, tase 6 kutset

Kristi Kuura – psühholoogiline nõustaja, raseduskriisi nõustaja – omab raseduskriisi nõustaja, tase 6 kutset

Marje Pukk – psühholoogiline nõustaja, raseduskriisi nõustaja – omab raseduskriisi nõustaja, tase 6 kutset

Kaia Kapsta-Forrester – pere-ja paarisuhtenõustaja, raseduskriisi nõustaja

Kaisa Aardevälja – psühholoog, raseduskriisi nõustaja –  omab raseduskriisi nõustaja, tase 6 kutset 

Leili Mutso – sotsiaaltöötaja, raseduskriisi nõustaja

Kaidi Ilvik – ämmaemand, raseduskriisi nõustaja

Katrin Roosileht – psühhodraama rakendaja, raseduskriisi nõustaja – omab raseduskriisi nõustaja, tase 6 kutset

Kairi Tozen-Pütsepp – psühholoog, Imago paariterapeut, raseduskriisi nõustaja –  omab raseduskriisi nõustaja, tase 6 kutset

Kristiina Salong – loovterapeut, sotsiaaltöötaja, raseduskriisi nõustaja – omab raseduskriisi nõustaja, tase 6 kutset

Viktoria Sumarova – pedagoog, raseduskriisi nõustaja

Heli Rand – psühholoog, raseduskriisi nõustaja –  omab raseduskriisi nõustaja, tase 6 kutset

Maret Voites – ämmaemand, raseduskriisi nõustaja – omab raseduskriisi nõustaja, tase 6 kutset

Olesja Zinenko – psühholoog, raseduskriisi nõustaja

Olga Vassiljeva – psühholoog, raseduskriisi nõustaja

Raseduskriisi nõustamise 2018-2020 täiendväljaõppe läbivad superviseeritavad raseduskriisi nõustamise praktikandid:

Täiendkoolitusel osaleja nimi ja eriala:

Triinu Tints – Kutsepedagoogika, perekonna psühhoterapeut, Imelised Aastad koolitaja

Erle Randala – ämmaemandus

Marika Merits – psühholoogia

Katarina Polovintsuk – ämmaemandus

Liina Annuk – ämmaemandus

Maria Kalašnikova – psühholoogia, loovterapeut

Elina Piirimäe – ämmaemandus

Maris Raude – ämmaemandus

Ehtel Kanarbik – õde/ämmaemand

Kertu Raadik – ämmaemandus

Gertrud Saage – ämmaemandus

Eliana Koov – psühholoogia, pere- ja sünnitoetaja

Kadri Murumaa – ämmaemandus

Kerli Okas – andragoogika, pere ja sünnitoetaja

Liisa Stern – ämmaemand

Katrin Roose – psühholoogia

Kristiina Salong
Olen lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis raseduskriisi nõustamise täiendkoolituse (2006-2008) ja nõustan naisi ja nende pereliikmeid Tallinna Lastehaiglas, Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliinikus ja Pelgulinna Sünnitusmajas. 2017.a sain Raseduskriisi nõustaja, tase 6 kutse.
1995.a lõpetasin esimese lennuna TLÜ sotsiaaltöö eriala, aastatel 2000-2005 olin esimene sotsiaaltöötaja SA Tallinna Lastehaiglas. 2003.a kaitsesin magistritöö teemal ,,Sotsiaaltöötaja lastehaiglas- madala sünnikaaluga lapse ema psühhosotsiaalse toetamise võimalusi”. 2005.a liitusin MTÜ Caritas Eesti projektiga ,,Väikesed emad” (alaealiselt rasedaks jäänud või sünnitanud tüdrukud lastega), mis viis mind Vanalinna Hariduskolleegiumisse ,,emade klassi“ loomiseni, kus tegutsen tänaseni sotsiaaltöötaja ja loovterapeudina. Aastastel 2011-2013 läbisin Institut für Haptische Gestaltbildung- Nord väljaõppekoolituse- gestaltteraapia meetod “Arbeit am Tonfeld”ehk “töö saviväljal” ehk saviteraapia. Olen ema täiskasvanud pojale ja tütrele ning varateismelisele tütrele.
Kõigetähtsam on silmale nähtamatu. Aeg, mis sa oma roosi peale kulutasid, tegi sinu roosi nii tähtsaks. Sa vastutad alati kõige eest, mis sa taltsutanud oled. Sa vastutad oma roosi eest… Ma vastutan oma roosi eest…. A. de Saint-Exupery
Kontakt: 5244527

Kaidi Tehva (Ilvik)
Olen lõpetanud 2006.a ämmaemanda eriala, peale seda tundsin suurt huvi raseduskriisi nõustajate täiendkoolituse vastu ja lõpetasin selle 2008.a jaanuaris. Mul on mitmekülgne erialane töökogemus nii Eestis kui Inglismaal, kuulun ka Eesti Ämmaemandate Ühingusse. Tegutsen SA Väärtustades Elu e-nõustajana ning nõustan ka telefoni ja skype teel. Osalesin Eesti Ämmaemandate Ühingu 2013.a projekti raames koolitusel“Tugivõrgustiku loomine teismelistele emadele” ja läbisin koos partneriga PREP paarisuhtekoolituse jaanuaris 2014. Juulis 2015 lõpetasin Tallinna Ülikooli täiendkoolituse ,,Praktiline kunstiteraapia” ning hetkel olen Inglismaal end täiendamas ja omandamas töö kõrvalt life coaching sertifikaati. Olen abielus, mul on neli last, kolm poega ja tütar.
Oma elus ja inimestega töötades lähtun põhimõttest:,,Pane killuke oma südant kõigesse, mida teed ja anna osa oma headusest igale inimesele, keda oma teel kohtad..”
Kontakt: kaidi@rasedus.ee

Kristi Kuura
1996. aastal lõpetasin Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna, maalikunsti eriala. Nõustaja ettevalmistuse ja kutseoskused sain Professionaalse Psühholoogia Erakoolist. Olen täiendanud end Tallinna Ülikooli magistrantuuris organisatsiooni psühholoogia alal. Sügavamat huvi tunnen psühhoanalüütilise psühhoteraapia ja loovteraapiate vastu.
Jätkan õpinguid psühhoanalüütilise psühhoteraapia väljaõppes ja olen seotud raseduskriisi nõustajate täiendkoolituse korraldusega. Erialaselt praktiseerin nõustajana alates 2000-ndast aastast. 2017.a sain Raseduskriisi nõustaja, tase 6 kutse. Nõustan naisi ja nende pereliikmeid Ida-Tallinna Keskhaigla naistenõuandlas ja Pärnu Haiglas.
Kontakt: kristi.kuura@gmail.com

Katrin Roosileht
Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia eriala. Samuti olen õppinud Tallinna Psühhodraama Koolis psühhodraama rakendajaks ja lavastajaks. 2006-2007 läbisin Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis raseduskriisi nõustajate täiendkoolituse. 2017.a sain Raseduskriisi nõustaja, tase 6 kutse. Tegutsen igapäevaselt koolitaja ja nõustajana.
Soovin, et inimesed õpiksid ennast armastama just sellena, kes nad on ning oskaksid iseenda vastu rohkem head olla. Ka raskel hetkel abi küsimine on oluline viis enda vastu hea olla, sest keegi ei peaks murega üksi jääma. Jagatud mure saab kergemaks.
Kontakt: katrin@rasedus.ee

Kairi Tozen-Pütsepp
Olen abielus, 5 lapse ema. Olen õppinud Tartu Ülikoolis psühholoogiat ning omandanud raseduskriisi nõustaja eriala. 2017.a sain Raseduskriisi nõustaja, tase 6 kutse. Raseduskriisinõustajana töötan Tallinnas Pelgulinna Sünnitusmajas ja Raseduskriisikeskuses, Rakvere Haiglas, Järvamaa Haiglas ning Raplamaal Erapolikliinikus Praxis. Mulle meeldivad inimesed minu ümber, elus üle kõige armastan oma peret ja head seltskonda.
Kontakt: tel. 56649571, kairi@rasedus.ee

Margit Emberg
Olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis psühholoogia eriala ja hetkel õpin Tallinna Ülikoolis psühholoogiat doktorantuuris. Olen läbinud raseduskriisi nõustajate täiendkoolituse Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ja 2015.a alustasin ka kognitiiv-käitumusliku teraapia 2-aastasel põhikursusel. Hetkel olen teise lapsega kodune ja vastan Sinu kirjadele e-nõustajana
Kontakt: margite@rasedus.ee, tel. 5253038
Sa ei ole mures üksi!