Skype nõustamine

Head pered Eestimaal.

Seoses Eestis kehtestatud eriolukorraga, mis puudutab koroonaviiruse pandeemilist levikut, on tervishoiuasutustes kasutusele võetud erinevad piirangud ja meetmed. Kõik rasedad, sünnitajad ja väikeste lastega pered võivad kokku puutuda olukorraga, kus kõik ei pruugi minna ootuspäraselt.

Kriisiolukord, mis enne sai lahenduse turvalisel ja toetatud viisil, paneb proovile perede kohanemise võime ja toimetuleku. On mõistetav, et ärevus ja hirm võivad tungida esiplaanile ning pered vajavad rohkem psühholoogilist toetust.

SA Väärtustades Elu on õla alla pannud Eesti suurematele haiglatele perede distantsilt nõustamisega ning suurendanud teenuse kättesaadavust üle-Eestiliselt läbi erinevate kanalite.

Eesti Haigekassa toetab suunamiskirja olemasolul raseduskriisi nõustamist ka kaugnõustamisena telefoni teel ja/või veebivahendusel (nt skype ja zoom). Kaugnõustamisvõimalust võid küsida endale sobivalt raseduskriisinõustajalt.
Kui soovid registreerida esmasele skypenõustamisele, siis võta ühendust raseduskriisi nõustajaga Marje Pukk, tel 5018027 marje@rasedus.ee (skype: marje.pukk1). Marje nõustab nii eesti kui vene keeles.

Sotsiaalministeeriumi riigile strateegilise partnerluse projekti “Laste ja perede heaolu tagavate teenuste koostööpakkumine” raames toetatakse saatekirjata kaugnõustamist. Projekti toel töötab kl 9-21 tasuta raseduskriisi nõustamistelefoni 8002008 ja toetatakse pöördumisi e-nõustamisvõimaluse kaudu https://rasedus.ee/noustamine/e-noustamine/.

Olge hoitud!

SAVE

Nõustajate kontaktid:

Nõustaja Keeleoskus Telefon Meiliaadress Skype 
Kairi Tozen-Pütsepp eesti, vene, inglise 56649571 kairi@rasedus.ee
Marje Pukk eesti, vene 5018027 marje@rasedus.ee marje.pukk1
Kristi Kuura eesti, vene 5165676 kristi.kuura@gmail.com
Heli Rand eesti, vene 5147455 helirand@gmail.com heli rand
Katrin Roosileht eesti, vene, inglise 5234996 katrin@rasedus.ee Katrin Roosileht
Kaisa Aardevälja eesti 5039630
Margit Luiga eesti 5537595 margit.luiga@kliinikum.ee
Maret Voites eesti, inglise 56683330 maret@rasedus.ee jah
Viktoria šumarova vene keel 56565479 kviktoria@mail.ru viktoria3180
Olesja Zinenko vene keel 55570191 olesja11@rasedus.ee
Margit Emberg eesti, inglise 5253038 margite@rasedus.ee jah

Väljaõppes raseduskriisi nõustajad:

Nõustaja Keeleoskus Telefon Meiliaadress Skype 
Triinu Tints eesti 58 900 579 triinu.tints@gmail.com Triinu Tints
Kertu Raadik eesti 51 45 115 kerturaadik@gmail.com
Eliana Koov eesti/inglise 5090979 eliana.koov@gmail.com FB: Eliana Koov
Katrin Roose eesti 5160691 katrin.roose@gmail.com
Kerli Okas eesti/inglise 56 957 442 kerli.okas@gmail.com kerli.okas
Erle Randala eesti erle.randala@kliinikum.ee kokkuleppel

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Nõustajate kontaktid:

Nõustaja Keeleoskus Telefon Meiliaadress Skype 
Kairi Tozen-Pütsepp eesti, vene, inglise 56649571 kairi@rasedus.ee
Marje Pukk eesti, vene 5018027 marje@rasedus.ee marje.pukk1
Kristi Kuura eesti, vene 5165676 kristi.kuura@gmail.com
Heli Rand eesti, vene 5147455 helirand@gmail.com heli rand
Katrin Roosileht eesti, vene, inglise 5234996 katrin@rasedus.ee Katrin Roosileht
Kaisa Aardevälja eesti 5039630
Margit Luiga eesti 5537595 margit.luiga@kliinikum.ee
Maret Voites eesti, inglise 56683330 maret@rasedus.ee jah
Viktoria šumarova vene keel 56565479 kviktoria@mail.ru viktoria3180
Olesja Zinenko vene keel 55570191 olesja11@rasedus.ee
Margit Emberg eesti, inglise 5253038 margite@rasedus.ee jah

Väljaõppes raseduskriisi nõustajad:

Nõustaja Keeleoskus Telefon Meiliaadress Skype 
Triinu Tints eesti 58 900 579 triinu.tints@gmail.com Triinu Tints
Kertu Raadik eesti 51 45 115 kerturaadik@gmail.com
Eliana Koov eesti/inglise 5090979 eliana.koov@gmail.com FB: Eliana Koov
Katrin Roose eesti 5160691 katrin.roose@gmail.com
Kerli Okas eesti/inglise 56 957 442 kerli.okas@gmail.com kerli.okas
Erle Randala eesti erle.randala@kliinikum.ee kokkuleppel